ONTARIO Adult Mini Chicken & Potatoes & Herbs 6,5kg - https://all4pets.sk/

... milujeme zvieratá ...

Prejsť na obsah
Kompletní, superprémiové krmivo s kuřecím masem, bramborami a bylinkami pro dospělé psy malých plemen.
Dostupnosť: 3
25.99 €
Vložiť
Vysoko kvalitné, superprémiové krmivo pre dospelé psy

musia spĺňať všetky výživové a nutričné požiadavky pre zdravé fungovanie celého organizmu. Preto značka Ontario vyvinula v spolupráci s veterinármi a nutričnými špecialistami unikátne a výnimočne chutnú receptúru, ktorá poskytuje vyvážené zloženie a správny pomer všetkých živín. Kvalitná strava je jednou z najdôležitejších podmienok pre zdravý a dlhý život Vášho psa. Receptúra založená vysokým podielu proteínov z kuracieho mäsa podporujúceho vitalitu, kondíciu a správne zažívanie psa a na zemiakoch, ktoré sú po tepelnej úprave najlepším zdrojom sacharidu. S nízkym obsahom obilnín, bez pšenice alebo kukurice. Jedinou obilninou je ryža. Krmivo obsahuje špeciálne mix byliniek a korenia, najmä aníz, klinčeky a morské riasy pre udržanie správnej ústnej hygieny a zdravých zubov.

Špeciálna receptúra
si zakladá na tom, aby mäso bolo na prvom mieste, a slúži tak ako  kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín, ktoré sú pre psa nepostrádateľné a  nenahraditeľné. Vďaka nim sa správne vyvíja pohybový aparát teda vývoj a  tvorba svalov, stavba tkanív, obnova a regenerácia organizmu. Zdrojom  bielkovín je kuracie mäso, ktoré má vysokú hladinu plnohodnotných  proteínov, je vysoko stráviteľné s nízkym obsahom tukov a cholesterolu.  Obsahuje veľa minerálnych látok. Do krmiva sú použité zdroje bielkovín  určených pre ľudskú konzumáciu s garanciou ich pôvodu. Ako zdroj  sacharidov v krmive sú extrudované zemiaky. V surovom stave sú zemiaky  pre psa nestráviteľné, to sa však mení pri tepelnej úprave, tzv.  pretláčania, kedy sa zemiakový škrob rozštiepi na stráviteľnú a  nestráviteľnú časť. Stráviteľná časť funguje ako zdroj energie pre psa a  nestráviteľná zase ako vláknina. Vláknina získaná zo zemiakov je  extrémne jemná a teda umožňuje v čreve kompletné prečistenie vrátane  záhybov (tzv. klkov). Vďaka tejto funkcii podporuje správne fungovanie  čriev a slúži taktiež ako výživa pre pozitívnu črevnú mikroflóru.

Ďalším zdrojom sacharidov
je ryža, ktorá je veľmi ľahko stráviteľná a významne pomáha pri  liečbe zažívacích problémoch. Hodí sa aj pre citlivé psy s alergiami na  obilniny. Krmivo neobsahuje žiadnu pšenicu, kukuricu, sóju alebo iný  druh obilniny. Nazývame ho LOW-GRAIN s nízkym obsahom obilnín, kde  jediná obilnina je ryža. Krmivo obsahuje širokú škálu vitamínov a  minerálov podporujúce zdravý rast a vývin. Napr. Vitamín A pre zdravý  zrak, vitamín D3 dôležitý pre stavbu kostí a pre správne fungovanie  imunitného systému, Vitamín E ako antioxidant a podpora srdca a ciev,  vitamín B12 pre správne fungovanie metabolizmu a mnoho ďalších. V  neposlednom rade, čo tvorí krmivo unikátnym, je špeciálny mix byliniek a  korenia. V zažívacom trakte sa tvorí až 70% imunity, ktorá je podstatná  pre boj s chorobami (zneškodňuje patologické javy, nádorové ochorenia,  kožné problémy atď.) A preto sme do krmiva pridali bylinky a koreniny  ako je yuka, fenikel, aníz, rozmarín, tymián, klinček a škorica, ktoré  majú blahodarný účinok a posilňujú imunitný systém, starajú sa o zdravé  zuby a ďasná, podporujú zdravé zažívanie, redukujú plynatosť mnoho  ďalších prospešných účinkov.
Zloženie
 
Sušené kuracie mäso (34%), zemiakové vločky (20%), ryža, sušené jablká, kurací tuk, hydrolyzovaný kurací proteín (6%), pivovarské kvasnice, rybí olej, sušená mrkva , mananoligosacharidy (180 mg / kg), fruktooligosacharidy (120 mg / kg), zmes morských rias, fenikel, tymian, škorica, aníz, klinčeky, rozmarín a yuka (120 mg / kg) .

Analytické zložky
Hrubý proteín 27%, Hrubé oleje a tuky 16%, Vlhkosť 10%, Hrubý popol 6,5%, Hrubá vláknina 2,2%, Vápnik 1,5%, Fosfor 1,1%, Sodík 0,2%, Horčík 0,09% .
Nutričné doplnkové látky v 1 kg: Vitamín A (E672) 20000 IU, Vitamín D3 (E671) 1400 IU, Vitamín E (alfatokoferol) (3a700) 400mg, Vitamín B1 1mg, Vitamín B2 4mg, Vitamín B6 (3a831 ) 1mg, Vitamín B12 0,05mg, Zinok (E6) 90mg, Železo (E1) 70 mg, Mangán (E5) 36mg, Jód (E2) 0,7mg, Meď (E4) 16mg, Selén (3b8.10) 0,25 mg .
Obsahuje antioxidanty schválené EU.
Metabolizovateľná energia: 3 920 kcal / kg. Omega 3: 0,22%, omega 6: 2,35% .
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Spotrebujte do: pozri hornú časť obalu.
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Spotrebujte do: viď horná časť obalu.

Kŕmny návod:
Krmivo podávajte suché, alebo ľahko  zvlhčené. Vždy zaistite, aby mal Váš pes dostatok čerstvej, pitnej vody.  Denné výživové požiadavky sa môžu líšiť v závislosti na prostredí,  veľkosti, veku a aktivite psa.

Doporučené denné dávkovanie - viď kŕmna tabuľka

Kŕmna tabuľka - zadná strana obalu
S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú

Dostupnosť: 6
14.39 € 15.99 €
Vložiť
Dostupnosť: 11
3.19 €
Vložiť
Dostupnosť: 2
23.39 € 25.99 €
Vložiť
Dostupnosť: 14
5.56 € 6.95 €
Vložiť

Prijímame online platby
Kontakt

email:  info@all4pets.sk
mobil: 00421 948 500521
Návrat na obsah